Brutto netto
  Zestaw pojemników organizatorów na biurko
  • Zestaw pojemników organizatorów na biurko
  • Zestaw pojemników organizatorów na biurko

  Zestaw pojemników organizatorów na biurko

  AA144344

  29.25 zł Netto

  36,00 zł Brutto

  Zestaw pojemników organizatorów na biurko

  Zestaw pojemników organizatorów na biurko

  29.25 zł Netto

  36,00 zł Brutto

  Ilość :

  Pięcioelementowy zestaw do przechowywania

  Składający się z pięciu elementów zestaw pojemników do przechowywania pozwoli zorganizować wszelkie akcesoria i przyrządy potrzebne w profesjonalnych salonach kosmetycznych czy fryzjerskich, ale doskonale sprawdzi się również w domu. Pojemniki z tworzywa sztucznego są łatwe do utrzymania w czystości. Neutralny szary kolor i prosty design doskonale wpiszą się w stylistykę każdego wnętrza. Elementy zestawu sprawdzą się również jako wkłady do szuflad i szaf.

  W zestawie:

  Większa głęboka „tacka” będzie doskonałym pojemnikiem na kosmetyki lub akcesoria do pielęgnacji. Świetnie sprawdzi się także jako wkład w szufladzie.
  Mniejsza głęboka „tacka” pozwoli zebrać w jednym miejscu akcesoria kosmetyczne, z których korzystasz najczęściej. Pojemnika można użyć również jako wkładu do szuflady.
  Pudełko z sześcioma przegródkami ułatwi zachowanie porządku pośród najczęściej używanych produktów i narzędzi. Jego wysokość pozwala na stabilne ustawienie wszelkich dłuższych akcesoriów.
  Pojemnik w formie lekko zwężonego ku dołowi kubka, w którym można wygodnie trzymać pędzle i inne akcesoria kosmetyczne, które chce się mieć pod ręką. Minimalistyczny design będzie dobrze prezentował się w każdej przestrzeni.
  Pudełko z wieczkiem i dwiema przegródkami sprawdzi się do przechowywania mniejszych rzeczy. Dzięki szczelnemu zamknięciu produkty będą bezpieczne również przy transporcie.

  Wymiary:
  • Większa tacka: 27x18x4 cm
  • Mniejsza tacka: 17x12x4 cm
  • Pudełko z przegródkami: 15x11x8,5cm
  • „Kubek”: 7,2x7,2x10 cm
  • Zamykane pudełko: 11,5x7x9 cm

  Boxed:

  Sticky Add To Cart

  Font:

  Zadzwoń do nas

  +48 791 188 810

  biuroprestigeproduct@gmail.com

  Godziny pracy:

  W tygodniu:

  Saturday:

  Sunday:

  od 8:00 do 21:00

  od 9:00 do 20:00

  od 10:00 do 19:00