Brutto netto

PAZNOKCIE

 

ŻEL OD PODSTAW ( Czas trwania 1 dzień - 6h )

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i rozpocząć stylizację paznokci metodą żelową oraz nauczyć się podstaw przedłużania paznokci.

Podczas szkolenia nauczyć się można poprawnego przygotowania płytki oraz przygotowania szablonu/formy do przedłużania, prawidłowego nakładania żelu i odpowiedniej budowy.

Szkolenie zakończone jest wydaniem certyfikatu Prestige Product.

 

ŻEL BUDOWA ZAAWANSOWANA - TUNELOWANIE ( Czas trwania 1 dzień - 6h )

Szkolenie dla osób, które posiadają podstawowe umiejętności przedłużania paznokci metodą żelową. Nasz instruktor pokaże jak w prawidłowy sposób wykonać stylizację o idealnym kształcie oraz jak odpowiednio wykonać tunalowanie paznokci.

Szkolenie zakończone jest wydaniem certyfikatu Prestige Product.

 

RZĘSY

 

BASIC ( Czas trwania 1 dzień - 9h )

Szkolenie z podstawowej metody przedłużania rzęs 1:1. Zakres szkolenia obejmuje część teoretyczną i praktyczną, po wykonanych ćwiczeniach wykonana zostanie na modelce kompletna aplikacja. Dowiesz się jakie produkty i wyposażenie jest niezbędne do poszerzenia swojej działalności w tym kierunku, jak odpowiednio przygotować naturalne rzęsy przed aplikacją, jak w prawidłowy sposób dobrać długość i skręt rzęs żeby podkreślić urodę klientki.

Szkolenie zakończone jest certyfikatem Prestige Product PrestiLash.

 

OBJĘTOŚĆI 2D-8D ( Czas trwania 1 dzień - 6h )

Szkolenie przeznaczone dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu stylizacji rzęs i chcą nauczyć się objętościowej metody. W trakcie szkolenia nabędziesz umiejętność tworzenia kępek oraz doboru odpowiedniej grubości rzęs, skrętu i odpowiedniego efektu stylizacji. Nasz szkoleniowiec pokaże jak powinna wyglądać prawidłowo wykonana kępka oraz jakimi metodami wykonuje się stylizację.

Szkolenie zakończone jest certyfikatem Prestige Product PrestiLash.

 

MEGA VOLUME  ( Czas trwania 1 dzień - 6h )

Szkolenie przeznaczone dla osób, które posiadają już wiedzę z zakresu stylizacji rzęs i chcą nauczyć się tworzenia bardzo dużych objętości. W trakcie szkolenia nabędziesz umiejętność konstruowania kępek oraz doboru odpowiedniej grubości rzęs, skrętu i odpowiedniego efektu stylizacji. Nasz szkoleniowiec pokaże jak powinna wyglądać prawidłowo wykonana kępka oraz różne metody wykonywania wachlarzy.

Szkolenie zakończone jest certyfikatem Prestige Product PrestiLash.

 

OD PODSTAW  ( Czas trwania 3 dni po 6h )

Szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą zacząć swoja przygodę oraz nabyć niezbędną wiedzę i umiejętności stylizacji rzęs od podstaw. Na szkoleniu dowiesz się jak w prawidłowy sposób wykonać stylizację, jakie produkty są niezbędne do tego zabiegu, jak odpowiednio przygotować naturalne rzęsy do aplikacji, jak w dobrać prawidłowy skręt oraz grubość sztucznych rzęs do naturalnych. Szkoleniowiec po części teoretycznej przejdzie do strony praktycznej i przedstawi różne sposoby tworzenia kępek oraz różne objętości kępek.

Szkolenie zakończone jest wydaniem certyfikatu Prestige Product PrestiLash.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Zadzwoń do nas

+48 791 188 810

biuroprestigeproduct@gmail.com

Godziny pracy:

W tygodniu:

Saturday:

Sunday:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00