Brutto netto
  SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY
  • SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY

  SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY

  AA143082

  7073.15 zł Netto

  8 700,00 zł Brutto

  SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY

  SAKURA FOTEL MASUJĄCY COMFORT PLUS 806 SZARY

  7073.15 zł Netto

  8 700,00 zł Brutto

  Ilość :

  Sakura to jakość, która zachwyca

  Marka Sakura powstała aby tworzyć najwyższej jakości fotele masujące, które zadowalać będą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Technologia opracowana przez specjalistów na podstawie przeprowadzonych konsultacji z mistrzami masażu gwarantuje niezwykle udane i satysfakcjonujące doświadczenie za każdym razem gdy włączasz jeden z opracowanych trybów. Fotele masujące Sakura to wygoda i dbałość o zdrowie w jednym. Są też doskonałe dla relaksu i medytacji. Doceniane przez użytkowników w całej Europie podnoszą jakość życia i poziom zdrowia każdego z nich.

  Wysoka jakość wykonania

  Fotele masujące marki Sakura odznaczają się mistrzowską precyzją wykonania, najbardziej zaawansowaną technologią oraz całkowitym komfortem dla użytkownika. To doskonały wybór dla tych, którzy pragną najwyższej jakości masażu, łatwo dostępnego w ich domach lub miejscach pracy. Konstrukcja fotela jest solidna, zaś obicie wykonane jest z wysokiej jakości eko skóry.

  Efektywne techniki masażu

  Fotel Sakura Comfort Plus wykorzystuje aż 7 efektywnych technik masażu; ugniatanie, oklepywanie, pukanie, shiatsu, ugniatanie z pukaniem, ugniatanie z młotkowaniem, ugniatanie z drapaniem (masaż stóp). Na szczególną uwagę zasługują tutaj:

  Ugniatanie (Kneading): Technika masażu, w której nacisk wywierany jest na powierzchowne i głębokie tkanki w celu leczenia napiętych mięśni, zwiększenia elastyczności i zmniejszenia bólu poprzez rozbicie i wyrównanie włókien kolagenowych w mięśniu. Ta technika może również oddziaływać na zmniejszenie odczuwania emocji związanych ze stresem i lękiem.

  Pukanie (Knocking): Polega na wielokrotnym wywieraniu nacisku na obszar pleców za pomocą ruchu opukiwania. Sekwencja jest ciągła i pojawia się w krótkich impulsach, które wpływają na rozluźnienie mięśni pleców.

  Ugniatanie ze pukaniem (Kneading & knocking): Ta technika pozwoli na większy relaks oraz rozluźnienie mięśni. Wpłynie pozytywnie na cały organizm dzięki zastosowaniu dynamicznego pukania oraz powolniejszego ugniatania.

  Shiatsu: Masaż Shiatsu wykorzystuje niektóre z tych samych technik, co akupresura, a w rzeczywistości Shiatsu oznacza „nacisk palca” i wykorzystuje rozciąganie, nacisk i obracanie, aby zapewnić efekt regeneracji całego ciała, który może zmniejszyć stres, ból mięśni, lęk i depresję. Filozofia stojąca za masażem Shiatsu jest dość stara i opiera się na założeniu, że twoja energia życiowa lub ki (chi lub qi) przepływa przez ciało w wielu różnych kanałach energetycznych. Kiedy czujesz ból w pewnym obszarze, ten kanał energetyczny jest zablokowany. Masaż shiatsu działa na odciążenie tych blokad i zapewnia relaksujący i orzeźwiający masaż.

  Masaż kompresyjny poduszkami powietrznymi

  Wyposażony w aż 16 poduszek powietrznych dostarczy idealnego masażu kompresyjnego wobec wszystkich kluczowych części ciała: stóp, łydek, ud, ramion, barków.

  Zaawansowana technologia

  Fotel stosuje technologię 4D – oznacza to, że masaż odbywa się w czterech wymiarach. Rolki masujące poruszają się z różnymi prędkościami, bowiem przyspieszają i zwalniają w specjalnie zaprogramowanych momentach. Masaż odbywa się w kierunku góra i dół, po lewej i prawej stronie, dodatkowo uwzględniając dokładny kształt kręgosłupa i poruszając się na ustalonej głębokości.

  Wbudowane głośniki Hi-Fi Bluetooth

  Model Comfort Plus 806 to fotel masujący z szeroką gamą wbudowanych funkcji, które wywodzą się wprost z nowo opracowanych technologii marki Sakura. Wbudowane głośniki bluetooth znajdują się obu stronach fotela i pozwalają na włączenie odpowiedniej dla siebie muzyki, tym samym zwiększając do maksimum poziom własnej satysfakcji.

  6 unikalnych programów masażu

  Wystarczy usiąść, rozgościć się i włączyć fotel poprzez panel sterowania, który można zamontować na załączonym stojaku. Włącz jeden z programów automatycznych lub ustaw masaż manualnie. Jeśli chcesz szybko zacząć, masz do dyspozycji 6 programów, które stworzone zostały aby zapewnić tobie jak najlepsze doznania w zgodzie z twoją preferencją. Owe programy to: standardowy, relaksujący, regeneracyjny, rozluźniający, masaż dla snu i masaż okolic talii.

  Łatwe sterowanie panelem z wyświetlaczem

  Sterowanie fotela nie mogłoby być łatwiejsze – jego panel został opracowany w najbardziej przejrzysty sposób. Na panelu znajdziesz model sylwetki, wraz ze ścieżką masażu, gdzie wyświetlać się będzie, która partia ciała obecnie jest masowana. Widoczne będzie również jakie poduszki powietrzne są aktywne. Możesz sterować czasem (wybierając 5, 10, 15, 20, 25 lub 30-minutowy tryb), położeniem fotela, a także intensywnością masażerów (5 poziomów mocy). W trybie manualnym możesz oczywiście ustalać, który odcinek ciała ma być masowany, oraz sterować aktywnością określonych poduszek powietrznych.

  System detekcji ciała

  Wystarczy usiąść, rozgościć się i włączyć jeden z automatycznych trybów. Fotel w inteligentny sposób będzie wykonywał masaż na twoim ciele, zupełnie jak podczas wizyty w profesjonalnym salonie masażu. System detekcji kształtu ciała rozpozna pozycję barków, wzrost i typ budowy ciała i dopasuje odpowiedni masaż. W tym celu ustaw się w najlepszej pozycji po włączeniu systemu, w czasie gdy słychać sygnał dźwiękowy.

  Funkcja Zero Gravity - stan nieważkości

  Pełne odprężenie zagwarantuje funkcja ZERO GRAVITY, dzięki której poczujesz się jakbyś unosił się w powietrzu. W tej pozycji twoje kolana znajdą się na wysokości serca, dzięki czemu mięśnie staną się w pełni rozluźnione, przepływ krwi poprawi się w całym organizmie, a twoje samopoczucie ulegnie znaczącej poprawie.

  Podgrzewanie okolic talii metodą podczerwieni

  Fotel posiada możliwość podgrzewania obszaru talii. Jest to szczególnie pomocne rozwiązanie w okresie jesienno-zimowym. Kompres ocieplany falami podczerwieni nagrzewa się szybko i jest całkowicie bezpieczny.  Długa ścieżka masażu, większe i pełniejsze doznania

  Na uwagę zasługuje bardzo długa ścieżka masażu licząca aż 135 cm. Obejmie ona uda, pośladki, biodra, cały odcinek kręgosłupa, a także kark. Każdy seans z fotelem to nieocenione wsparcie dla zdrowia kręgosłupa, pleców i całego ciała.

  Dla ciebie lub twoich klientów

  Sesja z fotelem masującym Sakura Comfort Plus 806 to przede wszystkim sposób na łatwy relaks w dowolnej chwili dnia, a zwłaszcza po wyczerpującym dniu lub treningu. Fotel może stać się twoim ulubionym towarzyszem, a także zachwycić twych gości lub klientów. Ze swoją wspaniałą estetyką idealnie wpasuje się w przestrzeń twojego domu, profesjonalnego salonu lub jako element twojego biura.


  Specyfikacja:

  • Elegancki fotel jako wyposażenie domu, biura lub profesjonalnego salonu;
  • Zaawansowana technologia inteligentnego masażu 4D;
  • System detekcji ciała;
  • 7 efektywnych technik masażu;
  • Przejrzysty panel sterowania z wyświetlaczem LCD z dołączonym stojakiem;
  • 6 programów automatycznych;
  • Możliwość manualnego sterowania parametrami masażu, w tym jego poduszkami powietrznymi, intensywnością oraz czasem;
  • Sterowanie ułożeniem oparcia i nóg;
  • Funkcja Zero Gravity;
  • Rollery masujące stosujące akupresurę dla stóp;
  • Wbudowane głośniki Hi-Fi Bluetooth po obu stronach fotela;
  • Funkcja podgrzewania siedziska Infrared Heating;
  • Bardzo długa ścieżka masażu (134 cm); od szyi aż do ud;
  • 16 poduszek powietrznych;
  • Obicie wykonane z ekologicznej skóry; odporne na zabrudzenia;
  • Oszczędność miejsca; fotel może stać 5 cm od ściany;
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem i przeciążeniem;
  • Kółka u podstawy dla łatwiejszego przesuwania.


  Dane techniczne:

  Nazwa produktu: Inteligentny fotel masujący
  Model: Sakura Comfort Plus 806
  Moc: 130 W
  Napięcie: 220-240V
  Częstotliwość: 50 Hz
  Wymiary: 148 x 77 x 113 cm (w pozycji pionowej)
  173 x 77 x 89 cm (w pozycji obniżonej)
  Waga: 104 kg (masa brutto), 90 kg (masa netto)
  Odpowiedni dla pracy w temperaturze: 0-35°C
  Odpowiedni dla przechowywania w temperaturze: -5°C~35°C
  Maksymalna waga użytkownika: ~150 kg
  W zestawie: Fotel masujący, panel sterujący, kabel zasilający, instrukcja.

  Boxed:

  Sticky Add To Cart

  Font:

  Zadzwoń do nas

  +48 791 188 810

  biuroprestigeproduct@gmail.com

  Godziny pracy:

  W tygodniu:

  Saturday:

  Sunday:

  od 8:00 do 21:00

  od 9:00 do 20:00

  od 10:00 do 19:00