Brutto netto
  Snippex kopytko PS57 12,6 cm
  • Snippex kopytko PS57 12,6 cm
  • Snippex kopytko PS57 12,6 cm
  • Snippex kopytko PS57 12,6 cm

  Snippex kopytko PS57 12,6 cm

  AA144228

  9.76 zł Netto

  12,00 zł Brutto

  Snippex kopytko PS57 12,6 cm

  Snippex kopytko PS57 12,6 cm

  9.76 zł Netto

  12,00 zł Brutto

  Ilość :

  Marka SNIPPEX oferuje bogaty wybór narzędzi kosmetycznych niezbędnych w każdym salonie. Profesjonalne akcesoria, takie jak cążki, kopytka czy pęsety, dzięki wysokiej jakości wykonania zapewnią komfort oraz precyzję w trakcie wykonywania zabiegów. Dzięki łatwości użytkowania narzędzia kosmetyczne SNIPPEX znajdują zastosowanie zarówno w użytku profesjonalnym, jak i domowym.

  Praktyczne narzędzie do paznokci

  Wielofunkcyjne dwustronne kopytko SNIPPEX jest praktycznym narzędziem, znajdującym zastosowanie przy różnych zabiegach kosmetycznych, w tym manicure i pedicure. Ułatwia przygotowanie płytki paznokcia pod dalsze zabiegi pielęgnacyjne czy stylizacyjne. Uniwersalny przyrząd sprawdzi się zarówno w użytku profesjonalnym, jak i domowym, przy zachowaniu szczególnej ostrożności z uwagi na możliwość skaleczenia.

  Jak używać kopytka do skórek?

  Kopytko o półmatowym wykończeniu posiada dwie funkcjonalne końcówki o różnych kształtach, wykorzystywane w zależności od potrzeb.
  Zaokrąglona łopatka przeznaczona jest do odsuwania skórek z płytki paznokcia, a także usuwania pozostałości poprzednich stylizacji. Specjalnie wyprofilowana końcówka jest oszlifowana w taki sposób, by nie uszkadzać płytki.
  Płaski grot o ostrej końcówce świetnie sprawdzi się przy precyzyjnym usuwaniu zanieczyszczeń i pozostałości lakierów. Usprawni przygotowanie płytki pod dalsze zabiegi.

  Funkcjonalność i estetyka

  Rowkowanie na powierzchni uchwytu zapobiega ślizganiu się narzędzia w dłoni i jest atrakcyjne wizualnie. Kopytko wykonano z wysokiej jakości stali węglowej, dzięki czemu jest odporne na stępienie, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Nadaje się do dezynfekcji w niskich temperaturach.

  Szerokość „łopatki”: 8 mm
  Szerokość „grotu”: 5 mm
  Długość całkowita: 12,5 cm

  Boxed:

  Sticky Add To Cart

  Font:

  Zadzwoń do nas

  +48 791 188 810

  biuroprestigeproduct@gmail.com

  Godziny pracy:

  W tygodniu:

  Saturday:

  Sunday:

  od 8:00 do 21:00

  od 9:00 do 20:00

  od 10:00 do 19:00