Brutto netto
  • Obecnie brak na stanie
Snippex nożyczki SS12
  • Snippex nożyczki SS12
  • Snippex nożyczki SS12

Snippex nożyczki SS12

AA144238

8.94 zł Netto

11,00 zł Brutto

Snippex nożyczki SS12

Snippex nożyczki SS12

8.94 zł Netto

11,00 zł Brutto

Ilość :
Obecnie brak na stanie

Marka SNIPPEX oferuje bogaty wybór narzędzi kosmetycznych niezbędnych w każdym salonie. Profesjonalne akcesoria, takie jak cążki, kopytka czy pęsety, dzięki wysokiej jakości wykonania zapewnią komfort oraz precyzję wykonywania zabiegów. Dzięki łatwości użytkowania narzędzia kosmetyczne SNIPPEX znajdują zastosowanie zarówno w użytku profesjonalnym, jak i domowym.

Precyzyjne narzędzie

Nożyczki kosmetyczne SNIPPEX to praktyczne narzędzie do wykonywania precyzyjnych zabiegów, takich jak wycinanie skórek w trakcie zabiegów manicure.

Komfort pracy

Odpowiednie wygięcie ostrzy gwarantuje precyzję cięcia i łatwość docierania nawet w trudniej dostępne miejsca. Oszlifowane ostrza ze spiczastymi końcówkami zapewniają gładkie, schludne i bezbolesne przycinanie skórek. Nitowane łączenie zapewnia płynne użytkowanie. Lekkość, rozmiar oraz ergonomiczny kształt czynią ten produkt świetnym akcesorium zarówno w profesjonalnym gabinecie, jak i domowej kosmetyczce.

Trwałość i funkcjonalność

Produkt wykonano z wysokiej jakości stali węglowej, dzięki czemu jest wysoce odporny na zniszczenia oraz stępienie. Gładkie, polerowane wykończenie sprawia, że utrzymanie go w czystości jest niezwykle łatwe. Nadaje się do dezynfekcji w niskich temperaturach. Nożyczki posiadają osłonkę, która po skończonej pracy utrzymuje ostrza narzędzia złączone. Dzięki temu nożyczki mogą być przechowywane bezpiecznie oraz zapobiega się ich stępieniu.

Wymiary:
Długość ostrza: 20 mm
Średnica otworu uchwytu: 1,7-2,5 cm
Całkowita długość: 9,5 cm

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Zadzwoń do nas

+48 791 188 810

biuroprestigeproduct@gmail.com

Godziny pracy:

W tygodniu:

Saturday:

Sunday:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00