Brutto netto
  Fartuch barberski BB-77
  • Fartuch barberski BB-77
  • Fartuch barberski BB-77
  • Fartuch barberski BB-77
  • Fartuch barberski BB-77

  Fartuch barberski BB-77

  AA146835

  19.50 zł Netto

  24,00 zł Brutto

  Fartuch barberski BB-77

  Fartuch barberski BB-77

  19.50 zł Netto

  24,00 zł Brutto

  Ilość :

  Marka ACTIVESHOP od wielu lat oferuje szeroką gamę produktów, które sprawdzają się w profesjonalnym użytku w wielu branżach. W dostępnym asortymencie można znaleźć artykuły z różnych kategorii, od drobnych, niezbędnych akcesoriów, po specjalistyczne wyposażenie.

  Niezbędny element stroju barbera

  Fartuch barberski to podstawowy element ubioru barbera, który efektywnie chroni przed zabrudzeniem ubrań podczas wykonywania różnego rodzaju zabiegów. Model BB-77 wykonany jest ze śliskiego materiału, którego powierzchnia zapobiega przywieraniu zanieczyszczeń, dzięki czemu fartuch jest łatwy do utrzymania w czystości.

  Komfort pracy

  Fartuch dostępny jest w uniwersalnym rozmiarze. Górny pasek fartucha został wyposażony w klamrę, która umożliwia sprawną regulację i łatwe dopasowanie do różnych sylwetek czy wzrostu. Miękki, elastyczny materiał pasków zapewnia komfort oraz swobodę, nie krępując ruchów. Praktyczna kieszeń ze wzmocnionego materiału umieszczona na górze fartucha umożliwia bezpieczne przechowywanie narzędzi oraz niezbędnych akcesoriów w trakcie pracy.

  Ciekawy design podkreślający charakter

  Umieszczony na dole fartucha unikalny nadruk nadaje mu oryginalnego wyglądu. Doskonale chroniący ubrania fartuch barberski zapewnia komfort w czasie pracy. Trwały, odporny na codzienną eksploatację produkt wykonany z odpowiednio dobranych materiałów zadba o profesjonalny wizerunek oraz wygodę podczas pracy.

  Boxed:

  Sticky Add To Cart

  Font:

  Zadzwoń do nas

  +48 791 188 810

  biuroprestigeproduct@gmail.com

  Godziny pracy:

  W tygodniu:

  Saturday:

  Sunday:

  od 8:00 do 21:00

  od 9:00 do 20:00

  od 10:00 do 19:00