Brutto netto
  Exo frez ceramiczny stożek zaokr. ø 1,9 mm bl /8m
  • Exo frez ceramiczny stożek zaokr. ø 1,9 mm bl /8m

  Exo frez ceramiczny stożek zaokr. ø 1,9 mm bl /8m

  AA147364

  6.49 zł Netto

  8,00 zł Brutto

  Exo frez ceramiczny stożek zaokr. ø 1,9 mm bl /8m

  Exo frez ceramiczny stożek zaokr. ø 1,9 mm bl /8m

  6.49 zł Netto

  8,00 zł Brutto

  Ilość :

  EXO to marka, która dostarcza najwyższej jakości produkty dla branży kosmetologicznej i podologicznej. Odznacza się wyjątkową dbałością o rozwój oferty, mając na uwadze zaspokajanie potrzeb klienta. Profesjonalne sprzęty i akcesoria, w tym frezarki, dzięki wysokiej jakości wykonania poprawią komfort wykonywania zabiegów.

  Wszechstronny ceramiczny frez do paznokci

  Frez ceramiczny w kształcie stożka to niezwykle uniwersalne narzędzie, które umożliwia wykonywanie szerokiej gamy zabiegów. Przy jego użyciu można szybko, sprawnie i efektywnie przeprowadzić cały manicure. Frez ceramiczny zapewnia dokładne i bezpieczne użytkowanie. Jego stożkowa forma ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, co przekłada się na lepsze efekty przygotowania paznokci do dalszych zabiegów.

  Precyzja dla łatwej i bezpiecznej pracy z frezem

  Frez został wykonany z wysokiej jakości materiału, co sprawia, że jest trwały oraz wytrzymały. Doskonale sprawdza się w połączeniu z frezarkami wyposażonymi w głowicę z systemem Twist-Lock. Można go również bezpiecznie sterylizować oraz dezynfekować, co zapewnia utrzymanie wysokich standardów higieny. Dzięki precyzji w procesie produkcji, praca z tym frezem jest łatwa i bezpieczna. Co więcej, nie przenosi on ciepła, dzięki czemu eliminuje nieprzyjemne uczucie grzania.

  Dane:
  Materiał: tlenek cyrkonu
  Rozmiar: Ø 1,9 mm
  Kształt: stożek

  Boxed:

  Sticky Add To Cart

  Font:

  Zadzwoń do nas

  +48 791 188 810

  biuroprestigeproduct@gmail.com

  Godziny pracy:

  W tygodniu:

  Saturday:

  Sunday:

  od 8:00 do 21:00

  od 9:00 do 20:00

  od 10:00 do 19:00