Brutto netto
  Snippex paletka do mieszania henny S51
  • Snippex paletka do mieszania henny S51
  • Snippex paletka do mieszania henny S51
  • Snippex paletka do mieszania henny S51

  Snippex paletka do mieszania henny S51

  AA144211

  12.18 zł Netto

  15,00 zł Brutto

  Snippex paletka do mieszania henny S51

  Snippex paletka do mieszania henny S51

  12.18 zł Netto

  15,00 zł Brutto

  Ilość :

  Marka SNIPPEX oferuje bogaty wybór narzędzi kosmetycznych niezbędnych w każdym salonie. Profesjonalne akcesoria, takie jak cążki, kopytka czy pęsety, dzięki wysokiej jakości wykonania zapewnią komfort oraz precyzję wykonywania zabiegów. Dzięki łatwości użytkowania narzędzia kosmetyczne SNIPPEX znajdują zastosowanie zarówno w użytku profesjonalnym, jak i domowym.

  Paletka do mieszania kosmetyków to niezwykle przydatne akcesorium w salonie urody, które znajdzie zastosowanie przy różnorodnych zabiegach. Sprawdzi się do henny brwi i rzęs, przy zabiegach laminacji czy w pracy makijażystki podczas mieszania różnych kolorowych kosmetyków, takich jak podkłady, szminki czy pigmenty.

  Wielofunkcyjny produkt ułatwiający pracę

  Paletka posiada 5 płytkich okrągłych wgłębień, w których można umieścić wszystkie potrzebne kolory. Środkowa część również jest wgłębiona, dzięki czemu mieszanie farb jest jeszcze łatwiejsze. Korzystanie z tego akcesorium usprawnia pracę kosmetyczki – na jednej paletce można zmieszać odpowiednie odcienie, a także trzymać produkty do oczyszczania i inne preparaty potrzebne do zabiegu. Otwór na palec sprawia, że praca w pozycji stojącej nie stwarza problemów.

  Bagietka do mieszania w zestawie

  W zestawie znajduje się również dwustronna bagietka, która ułatwia mieszanie produktów. Narzędzie posiada dwie funkcjonalne końcówki o różnych kształtach, wykorzystywane w zależności od potrzeb. Przyrząd świetnie leży w dłoni, a dzięki eleganckiemu rowkowaniu na uchwycie, nie ślizga się w niej, co znacznie ułatwia pracę.

  Zestaw jest wygodny i bardzo praktyczny w użyciu, łatwy do czyszczenia. Polerowane wykończenie nadaje elegancki wygląd wszystkim elementom.

  Wymiary paletki: 15,5x9,8 cm
  Średnica wgłębień: 3 cm
  Średnica otworu na palec: 2,1 cm
  Długość całkowita bagietki: 15,5 cm

  Boxed:

  Sticky Add To Cart

  Font:

  Zadzwoń do nas

  +48 791 188 810

  biuroprestigeproduct@gmail.com

  Godziny pracy:

  W tygodniu:

  Saturday:

  Sunday:

  od 8:00 do 21:00

  od 9:00 do 20:00

  od 10:00 do 19:00