Brutto netto
  Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota
  • Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota
  • Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota
  • Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota
  • Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota
  • Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota
  • Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota
  • Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota
  • Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota

  Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota

  AA144779

  68.28 zł Netto

  84,00 zł Brutto

  Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota

  Lampa UV Dual Led Glow S1 168W złota

  68.28 zł Netto

  84,00 zł Brutto

  Ilość :

  Marka GLOW to profesjonalne oświetlenie, które usprawnia wykonywanie usług zarówno w salonach kosmetycznych, jak i gabinetach medycznych. W ofercie posiada szeroki wybór specjalistycznych lamp, w tym UV oraz zabiegowych, niezbędnych przy precyzyjnej pracy.

  Praktyczna lampa utrwalająca manicure

  Lampa do paznokci GLOW to wyposażone w szereg przydatnych funkcji urządzenie ułatwiające wykonywanie zabiegów manicure i pedicure, podczas których używane są lakiery hybrydowe, żele czy inne preparaty światłoutwardzalne. Dzięki odpowiednio rozmieszczonym diodom LED oraz zastosowanej technologii Dual Led lampa gwarantuje doskonałe utrwalenie stylizacji paznokci. Prostota obsługi oraz przemyślany projekt sprawiają, że znakomicie sprawdzi się zarówno w użytku profesjonalnym, jak i domowym.

  Bezcieniowe urządzenie z technologią Dual Led

  Wyposażona w 36 odpowiednio rozmieszczonych diod LED (bez tzw. martwej strefy), zapewnia idealne utwardzanie żeli oraz lakierów hybrydowych. W tym modelu postawiono na zamknięty kształt, tzw. budkę, co pozwala na dokładniejsze i szybsze utrwalanie stylizacji paznokci. Użyta technologia Dual Led sprawia, że diody emitują światło o dwóch długościach fali, nie męcząc oczu i zapewniając szerokie spektrum działania. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom lampa prawidłowo utwardza nawet najbardziej wymagające lakiery, docierając nawet do trudniej dostępnych miejsc na płytce paznokcia.

  Dostosowanie czasu pracy do indywidualnych potrzeb

  Lampa wyposażona jest w timer z zaprogramowanymi czterema czasami pracy: 10 s, 30 s, 60 s oraz 99 s (tzw. „Low Heat Mode”), które są odliczane na cyfrowym wyświetlaczu. Dodatkowo jeśli żaden tryb nie zostanie wybrany, wbudowany sensor ruchu automatycznie uruchomi lampę po włożeniu pod nią palców dłoni bądź stopy, przyjmując maksymalny czas naświetlania 120 s. Na wyświetlaczu widoczny będzie wtedy czas utwardzania. Pozwala to na dogodne dobranie długości naświetlania do wykonywanej w danym momencie stylizacji.

  Komfortowy tryb „Low Heat Mode”

  Wspomniany już system „Low Heat Mode” sprawia, że w trakcie utwardzania stylizacji lampa stopniowo zwiększa swoją moc, tym samym wolniej się nagrzewając. Zapobiega to uczuciu pieczenia czy gorąca w trakcie naświetlania. Jest to funkcja niezastąpiona zwłaszcza w trakcie utwardzania żeli, co często powoduje dyskomfort przy użyciu innych lamp dostępnych na rynku.

  Odłączany panel dolny i ozdobny uchwyt

  Posiada łatwe w demontażu zdejmowane dno, co niezwykle ułatwia ułożenie pod nią stopy w przypadku zabiegów pedicure czy podologicznych. Opcja ta sprawdzi się również doskonale w trakcie czyszczenia czy dezynfekcji urządzenia. Uchwyt w odcieniach złota o polerowanym wykończeniu to atrakcyjny wizualnie dodatek, który ułatwi przestawianie urządzenia i sprawdzi się w przypadku stylistek mobilnych. Na obudowie znajduje się również wcięcie, które można wykorzystać jako podpórkę do telefonu. Pozwala ono uprzyjemnić czas trwania zabiegu ulubionym filmem.

  Elegancki design i funkcjonalność

  Przydatne funkcje, ergonomiczny kształt oraz klasyczna kolorystyka z barwną wstawką w postaci uchwytu w odcieniach złota sprawiają, że lampa jest praktycznym, a zarazem gustownym elementem wyposażenia salonu. Odpowiedni rozmiar pozwala na ułożenie całej dłoni czy stopy pod lampą, co zapewnia równomierne utwardzanie stylizacji i zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii.


  Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją.
  W zestawie: lampa, zasilacz, instrukcja w języku polskim.

  Dane:
  Timer: 10 s, 30 s, 60 s, 99 s
  Maksymalny czas pracy: 120 s
  Sensor ruchu: tak
  Napięcie wejściowe: 100-240 V
  Moc: 168 W
  Ilość diod LED: 36
  Długość fal światła: 365 nm, 405 nm
  Żywotność: 50 000 godzin
  Wymiary: 23,2 x 20,5 x 11,1 cm
  Kolor obudowy: odcienie bieli, złoty uchwyt
  Gwarancja: 12 miesięcy

  Boxed:

  Sticky Add To Cart

  Font:

  Zadzwoń do nas

  +48 791 188 810

  biuroprestigeproduct@gmail.com

  Godziny pracy:

  W tygodniu:

  Saturday:

  Sunday:

  od 8:00 do 21:00

  od 9:00 do 20:00

  od 10:00 do 19:00