Brutto netto
  Snippex nożyczki SS63
  • Snippex nożyczki SS63
  • Snippex nożyczki SS63

  Snippex nożyczki SS63

  AA144237

  9.76 zł Netto

  12,00 zł Brutto

  Snippex nożyczki SS63

  Snippex nożyczki SS63

  9.76 zł Netto

  12,00 zł Brutto

  Ilość :

  Marka SNIPPEX oferuje bogaty wybór narzędzi kosmetycznych niezbędnych w każdym salonie. Profesjonalne akcesoria, takie jak cążki, kopytka czy pęsety, dzięki wysokiej jakości wykonania zapewnią komfort oraz precyzję wykonywania zabiegów. Dzięki łatwości użytkowania narzędzia kosmetyczne SNIPPEX znajdują zastosowanie zarówno w użytku profesjonalnym, jak i domowym.

  Precyzyjne narzędzie

  Nożyczki kosmetyczne SNIPPEX sprawdzą się przy różnorodnych zabiegach kosmetycznych, w tym usługach manicure. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę korzystania, dzięki czemu nożyczki znajdą miejsce zarówno w salonach urody, jak i domowej kosmetyczce.

  Komfort pracy

  Masywne, lekko zakrzywione ostrza nie uginają się nawet pod większym naciskiem i zapewniają gładkie, proste cięcie, jednocześnie sięgając nawet do trudniej dostępnych miejsc. Nożyczki doskonale sprawdzą się do przycinania płytki paznokcia. Nitowane łączenie zapewnia płynne użytkowanie.

  Trwałość i funkcjonalność

  Produkt wykonano z wysokiej jakości stali węglowej, dzięki czemu jest wysoce odporny na zniszczenia oraz stępienie. Gładkie, polerowane wykończenie sprawia, że utrzymanie go w czystości jest niezwykle łatwe. Nadaje się do dezynfekcji w niskich temperaturach. Nożyczki posiadają osłonkę, która po skończonej pracy utrzymuje ostrza narzędzia złączone. Dzięki temu nożyczki mogą być przechowywane bezpiecznie oraz zapobiega się ich stępieniu.

  Wymiary:
  Długość ostrza: 25 mm
  Średnica otworu uchwytu: 1,7-2,5 cm
  Całkowita długość: 9 cm

  Boxed:

  Sticky Add To Cart

  Font:

  Zadzwoń do nas

  +48 791 188 810

  biuroprestigeproduct@gmail.com

  Godziny pracy:

  W tygodniu:

  Saturday:

  Sunday:

  od 8:00 do 21:00

  od 9:00 do 20:00

  od 10:00 do 19:00